Nowe Domy to marka firmy zajmującej się budową domów od podstaw.

Nowe Domy

Działamy na terenie całej polski
Nowe-domy-rzeszów Logo

Jak zaczęliśmy Budować domy

Najwięcej naszych klientów pochodzi z polecenia, to motywuje nas do dążenia w wykonywaniu swojej pracy w jak najlepszej jakości.

Właściciel Marcin Trawka ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Rozpoczął indywidualną działalność w powiecie Rzeszowskim 2009 roku, i od samego początku największą uwagę przykłada do doskonałej jakości wykonywanych usług.

Dla odbiorcy najważniejszy jest końcowy efekt co jest dla nas największym priorytetem, dlatego też wszystkie etapy, zmiany i działania są konsultowane.

Klienci tacy jak Ty stanowią trzon naszej działalności, dlatego nasza wyjątkowa obsługa klienta nie kończy się po zakończeniu budowy. Jesteśmy tu dla Ciebie przed, w trakcie i po zakończeniu procesu budowy.

Stworzyliśmy markę jako jedna z najlepszych firm budowlanych w regionie. Chętnie podejmiemy wyzwanie budowy niestandardowych domów lub projektów inwestycyjnych.

Naszym celem jest zbudowanie czegoś więcej niż zwykłego domu - chcemy zbudować ci dom, z którego będziesz dumny.

 

Podstawy Naszej działalności

Sprzedaż działek

Zapraszamy do zakładki inwestycje gdzie publikujemy aktualne oferty.

Budowa domów

Budujemy domy od początku do samego końca.

Formalności

Jedna z naszych ofert to obsługa inwestorska, dzięki której wykonujemy za państwa wszystkie formalności związane z budową domu.